DOPRAVA ZDARMA v rámci České republiky a Slovenska při objednávce nad 3000 Kč (125 €) s DPH.

3D tiskárna Anycubic Photon Mono M7 Pro 14K

 • 10,1palcový LCD displej
 • Rozlišení 14K
 • Průměrná rychlost tisku 130 mm/h
 • Automatická a precizní nivelace
Dostupnost Předobjednávka (10 ks)
Možnosti doručení
Kód: 9709
15 990 Kč / ks 13 214,88 Kč bez DPH
3D tiskárna Anycubic Photon Mono M7 Pro 14K
anycubic photon m7 pro 14
Novinka K odeslání do 6 týdnů

S tiskárnou Photon Mono M7 Pro od Anycubic můžete dosáhnout mimořádně detailních a přesných výsledků tisku. Tato resinová 3D tiskárna nabízí prostornou tiskovou plochu 223 x 126 x 230 mm, úžasné rozlišení 14K a inteligentní asistenční systémy, což z ní činí ideálního partnera, který provede každého náročného modeláře i profesionálního uživatele celým procesem tisku naprosto precizně.

Hlavní vlastnosti

Light Turbo 3.0 světelný systém a 14K displej

Resinová tiskárna Photon Mono M7 Pro využívá nový světelný systém Light Turbo 3.0 v kombinaci s obrazovkou s vysokým rozlišením 14K – tím je zaručen lepší celkový výkon světelného zdroje a rychlejší vytvrzení vytištěných vrstev modelu.

Obrazovka 14K má rozlišení 13312 x 5120 pixelů a rozlišení XY 16,8 x 24,8 µm. To umožňuje tisknout detailní a složité struktury s maximální přesností a ostrostí detailů i atraktivní kvalitou povrchu.

Světelný zdroj COB s dopředu směřujícími reflektory

Photon Mono M7 Pro je založena na novém optickém konstrukčním řešení sestávajícím ze světelného zdroje COB s dopředu směřujícími reflektory. Tato technologie zajišťuje rovnoměrnou intenzitu světla v úhlu ≤ 3° - zabraňuje vzniku rozptýleného světla a lze dosáhnout rovnoměrnosti světla ≥ 90 %+ a přesnosti tisku ± 0,1-0,05 mm. Speciální algoritmus vypínání světla dokáže dynamicky přizpůsobit dobu vypnutí světelného zdroje pod displejem expoziční oblasti tiskového modelu.

Úspěch při vyšších rychlostech

Integrace inteligentních algoritmů zajišťuje o 10-40 % vyšší rychlost tisku. Při použití standardního resinu lze dosáhnout rychlosti až 130 mm/h, zatímco s High Speed resinem může tiskárna pracovat rychlostí až 170 mm/s.

Resin Vat s dynamickou regulací teploty

Nádrž na pryskyřici s dynamickou regulací teploty je vybavena peristaltickým čerpadlem a ohřívačem. Speciální cirkulační kanál zajišťuje nepřetržitou cirkulaci pryskyřice v nádrži a její udržování na optimální teplotě.

►V závislosti na požadavcích se pryskyřice buď zahřívá, nebo chladí, přičemž optimální teplota je 25 °C.

► Při cirkulačním pohybu potřebuje pryskyřice k zahřátí z 5 °C na 25 °C přibližně 20 minut.

Praktické na dynamické regulaci teploty je to, že teplota resinu je v reálném čase měřena automatickým senzorem před tiskem, takže ji lze nastavit podle požadavků tisku. Teplota cirkulujícího resinu je také neustále monitorována během tisku. Přizpůsobitelná teplota znamená, že lze použít různé druhy pryskyřic s různou úrovní viskozity.

Automatický Resin Management System

Aby se manipulace s resinem co nejvíce zjednodušila, je resinová tiskárna vybavena automatickým mechanismem pro dodávání resinu a jeho odčerpávání po dokončení tisku.

Díky automatickému zařízení je tiskárna během tisku průběžně zásobována resinem. Zbývající pryskyřice je po skončení tisku tlačítkem odčerpána zpět nebo „recyklována“ pro pozdější použití. To Vám na jedné straně ušetří časově náročné čištění a na straně druhé samozřejmě šetří peníze!

Dodávaná čistička vzduchu AirPure

Anycubic AirPure čistička vzduchu má zabudovaný snadno vyměnitelný filtr s aktivním uhlím, který dokáže účinně pohltit a odfiltrovat až 99 % těkavých organických látek a nepříjemných zápachů z pryskyřice.

Automatická nivelace

Resinová tiskárna je připravena k okamžitému použití. Zařízení je automaticky a přesně nivelizováno na „nulu,“ čímž odpadá nutnost ručního nivelizování.

Inteligentní asistenční systémy

S inteligentními asistenčními systémy jste ideálně vybaveni pro každý svůj projekt 3D tisku:

► Failed Print Detection:

Pokud jsou zjištěny chyby, 3D tiskárna zastaví proces tisku a informuje Vás o možném poškození modelu. Díky tomu můžete co nejrychleji zasáhnout a včas zachránit své výtisky.

► Release Film Lifespan Management:

Tato funkce počítá, jak často byla uvolňovací fólie použita. Po přibližně 45 000 použitích budete upozorněni, že je třeba fólii brzy vyměnit.

► Resin Residue Detection:

Díky mechanickému algoritmu jsou zbytky pryskyřice v nádobě na pryskyřici automaticky rozpoznány, aby se zabránilo rozbití displeje.

► Resin Level Detection:

Před zahájením tisku systém automaticky zkontroluje, zda množství pryskyřice v nádobě splňuje požadavky na tisk. Pokud tomu tak není, budete upozorněni na nutnost doplnit pryskyřici do nádoby.

 Platform Installation Status Detection:

Tato funkce zkontroluje stav tiskové podložky. O případných anomáliích budete včas informováni.

► Component Connection Status Detection:

Tiskárna automaticky provede rychlý autotest a zkontroluje, zda její jednotlivé součásti pracují správně.

Zjednodušený Slicing proces

S Photon Mono M7 Pro je i slicing zábavný:

 • Slicer podporuje krájení modelů a ukládání návrhů souborů kdykoliv a odkudkoliv.
 • Díky speciálnímu algoritmu (Vector-Slicing) je soubor s nakrájeným modelem komprimován tak, aby při přenosu modelu nezabíral příliš mnoho místa v paměti zařízení.
 • Díky integrované správě více úloh můžete v reálném čase sledovat stav tisku na více tiskárnách a spravovat je podle potřeby.
 • Auto Repair funkce Vám ukáže, které vady a kolik jich lze v souboru modelu nalézt, a automaticky je opraví, abyste mohli tisk dokončit s úspěchem.

Makeronline Community

Prozkoumejte představivost ostatních nadšenců do 3D tisku, sdílejte své výtvory s komunitou a účastněte se zajímavých soutěží nebo losování o ceny.

 

Další vlastnosti

 • snadno ovladatelný, ergonomický a dotykový 5" displej;
 • na několika stranách základny jsou rozmístěny silné chladicí mřížky pro účinný odvod tepla a stabilní provoz.

 

Obsah balení:

 • 1x Photon Mono M7 Pro
 • 1x Tisková podložka
 • 1x Resin Vat
 • 1x Uživatelská příručka
 • 1x Screen Protector sada
 • 1x Nivelační papír
 • 1x Auto-fill Unit
 • 1x Air Purifier
 • 1x Ochranné zařízení
 • 5x Trichtýř
 • 2x Škrabky
 • 1x Sada šestihranných klíčů
 • 1x USB-Drive
 • 1x WiFi anténa
 • 1x napájecí kabel

 

S tiskárnou Photon Mono M7 Pro od Anycubic získáte nástroj, který vám umožní vytvářet vysoce detailní a přesné 3D výtisky s minimálními chybami a maximální stabilitou. Objednejte si ji ještě dnes a posunujte hranice svých 3D projektů!

 

Kategorie: 3D tiskárny | Anycubic
Hmotnost: 12.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: