DOPRAVA ZDARMA v rámci České republiky a Slovenska při objednávce nad 3000 Kč (125 €) s DPH.

3D tiskárna Elegoo Neptune 4

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 6272
6 719 Kč / ks 5 552,89 Kč bez DPH
3D tiskárna Elegoo Neptune 4
N4 1 2048x2048
Novinka

Předinstalovaný Klipper Firmware
S tichou základní deskou Klipper a ARM 64bitovým 1,5G čtyřjádrovým vysoce výkonným procesorem s hlavní frekvencí může ELEGOO Neptune 4 dosáhnout rychlosti tisku až 500 mm/s (doporučeno 250 mm/s), což umožňuje můžete vyrábět své modely rychleji než kdykoli předtím, podporovat tvarování vstupu a funkci předstihu tlaku pro zlepšení kvality tisku modelů. 8G RAM dokáže uložit více než 400 modelů pro rychlé ukládání a tisk.

Dual-Gear Direct Extruder
Nový samostatně vyvinutý dvourychlostní extrudér s přímým pohonem s redukčním poměrem 5,2:1 zajišťuje výkonné vytlačování a hladší podávání filamentu. Spárováno s měděno-titanovou celokovovou hrdlovou trubkou a jedinečným designem vzduchového potrubí pro účinné zlepšení odvodu tepla hrdlovou trubkou a snížení rizika ucpání trysky.

300°C vysokoteplotní trysky
Tato tiskárna s vysokoteplotní tryskou 300°C a prodlouženým horkým koncem, což znamená, že filament lze zcela roztavit a rovnoměrně vytékat i při vysoké rychlosti tisku, zvládne širokou škálu materiály, včetně PLA, PETG, ABS, TPU a vysokoteplotní vlákna, jako je nylon.

Automatické vyrovnávání lůžka
Automatické vyrovnávání lůžka se 121 (11x11) body zajišťuje rychlé a přesné vyrovnání stavební plošiny. Pro dokonalý tisk první vrstvy můžete také použít ruční otočné knoflíky pod stavební plošinou pro pomocné vyrovnání. Magnetická platforma PEI navíc umožňuje snadné odstranění vytištěných modelů pouhým mírným ohnutím.

Účinné a okamžité chlazení
2 zesílené oboustranné chladicí ventilátory modelu 4015 se silným větrem pro komplexnější a účinnější odvod tepla, spolu s ventilátory 4x4020 s kuličkovými ložisky za tiskovou hlavou pro rychlé ochlazení nově uloženého modelu a zajištění dobrého kvalitu tisku i při velmi vysoké rychlosti tisku.

Odnímatelná kapacitní dotyková obrazovka
4,3palcový odnímatelný kapacitní dotykový displej lze ovládat rukou nebo připevněním k základně a pro větší pohodlí je vybaven funkcí náhledu modelu a funkcí pozastavení tisku. Portálový LED světelný pás s 30 korálky a kapucí v kombinaci s LED světlem na trysce pro pozorování tisku modelu v tmavém prostředí.

Kategorie: 3D tiskárny | Elegoo
Hmotnost: 14.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: