DOPRAVA ZDARMA v rámci České republiky a Slovenska při objednávce nad 3000 Kč (125 €) s DPH.

3D tiskárna Elegoo Neptune 4 Pro

Dostupnost Objednáno (3 ks)
Možnosti doručení
Kód: 6273
9 269 Kč / ks 7 660,33 Kč bez DPH
3D tiskárna Elegoo Neptune 4 Pro
N4 1 2048x2048
Novinka K odeslání do 7 dní

Předinstalovaný firmware Klipper
3D tiskárna Neptune 4 Pro je navržena tak, aby byla rychlá a efektivní. Je vybaven tichou základní deskou Klipper a čtyřjádrovým procesorem ARM 64bit 1,5G s hlavní frekvencí pro dostatečný výpočetní výkon, který umožňuje tisk úžasnou rychlostí až 500 mm/s (doporučeno 250 mm/s) a podporuje pokročilé funkce, jako je např. vstupní tvarování a předstih tlaku pro dosažení přesných a hladkých modelů. 8GB RAM pojme přes 400 modelů a rychlý přístup v případě potřeby.

Dual-Gear Direct Drive Extruder
Dvourychlostní extrudér s přímým pohonem s redukčním poměrem 5,2:1 pro hladké a konzistentní vytlačování v kombinaci s měděno-titanovou bimetalovou hrdlovou trubkou a jedinečným designem vzduchového potrubí zlepšuje odvod tepla a snižuje ucpání trysky.

300°C vysokoteplotní tryska
Díky vysokoteplotní trysce dosahující 300°C může tiskárna zpracovávat širokou škálu filamentů, včetně PLA, PETG, ABS, TPU a vysokoteplotních filamentů, jako je nylon. Prodloužená konstrukce horkého konce zajišťuje konzistentní zahřívání a rychlejší tavení a vytlačování, což vede k vyšší rychlosti tisku.

Inteligentní segmentované topné těleso
S výstupním výkonem 100W+150W software pro krájení automaticky rozpozná velikost modelu během krájení a aktivuje obvodovou topnou zónu, pokud velikost modelu přesahuje středovou topnou zónu (120mmx120mm). Dvě přepážky lze také zapnout a vypnout ručně pro přesnější regulaci teploty. Povrch magnetické platformy PEI je navíc označen pro vedení.

Automatické vyrovnávání lůžka + pomocné vyrovnávání
Díky automatickému vyrovnávání lůžka se 121 (11x11) body můžete pokaždé dosáhnout konzistentních a spolehlivých výtisků bez nutnosti ručního vyrovnávání lůžka. Navíc pomocné vyrovnání pomocí ručních otočných knoflíků umožňuje další jemné doladění úrovně tiskového lože pro zlepšení kvality tisku.

Účinný odvod tepla
ELEGOO Neptune 4 Pro také obsahuje 2 zesílené oboustranné chladicí ventilátory s kuličkovými ložisky 4015 a ventilátory s ventilátory s kuličkovými ložisky 4x4020 za tiskovou hlavou pro všesměrové rychlé chlazení nově vytištěných vrstev, aby se zabránilo deformaci a zlepšila se celková kvalita tisku i při vysoká rychlost tisku.

Kategorie: 3D tiskárny | Elegoo
Hmotnost: 14.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: