DOPRAVA ZDARMA v rámci České republiky a Slovenska při objednávce nad 3000 Kč (125 €) s DPH.

3D tiskárna Original Prusa XL s jednou nástrojovou hlavou, složená a sestavená

Original Prusa XL je unikátní velkoformátová 3D tiskárna typu CoreXY s tiskovým objemem 36 × 36 × 36 cm a volitelným toolchangerem, který umožňuje používat až 5 nezávislých tiskových hlav. Díky tomu je možné tisknout velké objekty rychle a s minimálním nebo žádným odpadem.

Prusa XL poskytuje skutečný multi-materiálový tisk, protože umožňuje kombinovat materiály, jako je měkký TPU, s odolným PCCF, v rámci jednoho tisku. Nebo při méně náročných projektech můžete použít PLA jako podpůrný materiál pro objekty z PETG, což výrazně usnadňuje odstraňování podpěr. Tiskárnu XL lze kdykoli rozšířit o další tiskové hlavy.

Díky pěti tiskovým hlavám nabízí Prusa XL vynikající výkon a rychlost s extrémně rychlou výměnou nástrojů a pokročilými technologiemi, které zajišťují vysokou kvalitu a barevnost 3D tisků s minimálním až nulovým odpadem.

K tiskárně získáte jeden Saténový tiskový plát a 1 kg Prusament PLA.

Dostupnost Objednáno (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 9471
65 990 Kč / ks 54 537,19 Kč bez DPH
3D tiskárna Original Prusa XL s jednou nástrojovou hlavou, složená a sestavená
3D tiskárna Original Prusa XL s jednou nástrojovou hlavou, složená a sestavená
Novinka K odeslání do 10 týdnů

Original Prusa XL využívá naši nejnovější vestavěnou 32bitovou platformu s podporou ultra-rychlého tisku díky nativní implementaci technologií Input Shaper a Pressure Advance. Spolu s Nextruderem (extruderem nové generace) a zabudovaným senzorem Loadcell dokáže XL automaticky kalibrovat vzdálenost mezi tryskou a podložkou s mikroskopickou přesností. To zajišťuje, že tiskárna je schopna vytvořit vždy zcela rovnoměrnou první vrstvu bez potřeby dalšího ladění. XL je samozřejmě plně kompatibilní s Prusa Connect, ale lze ji bez jakýchkoliv omezení provozovat i v offline režimu.

Měnič nástrojů, toolchanger, je tím, co Original Prusa XL odlišuje od ostatních CoreXY 3D tiskáren. Umožňuje instalaci až pěti nástrojových hlav (extruderů), mezi kterými dochází k automatickému přepínání během pouhého okamžiku. To umožňuje snadno zavést pět různých materiálů a využívat různé kombinace plastů - jedná se o skutečně multi-materiálový tisk. PLA a FLEX v jednom tisku? PETG objekt s PLA podpěrami? Žádný problém! Original Prusa XL poskytne výborně vypadající výstupy - a díky Input Shaperu i velkou rychlost!

Pro další zlepšení kvality a spolehlivosti tisku je XL vybaven modulární segmentovou vyhřívanou podložkou. Tato podložka je složena ze 16 individuálně řízených dlaždic, které dokážou kompenzovat teplotní deformaci. XL má dilatační spáry mezi jednotlivými dlaždicemi a speciální softwarovou optimalizaci, která zabraňuje tomuto efektu. Díky vyměnitelným tiskovým plátům můžete snadno vybrat nejlepší typ povrchu pro váš tiskový materiál. A s osmkrát větším tiskovým objemem ve srovnání s MINI+ není pro XL žádný projekt příliš velký!

Kategorie: Průša
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: