DOPRAVA ZDARMA v rámci České republiky a Slovenska při objednávce nad 3000 Kč (125 €) s DPH.

3D tiskárna Anycubic Photon Mono X 6Ks

 

 
Dostupnost Objednáno (2 ks)
Možnosti doručení
Kód: 7347
8 390,01 Kč / ks 6 933,89 Kč bez DPH
3D tiskárna Anycubic Photon Mono X 6Ks
AnycubicPhotonMonoX6Ks 1 1800x1800
K odeslání do 7 dní

9,1palcová obrazovka 6K – zážitek s vysokým rozlišením
Přijímá 9,1palcovou monochromatickou obrazovku s vysokým rozlišením 6K a rozlišením až 5760*3600px, která přináší ostřejší a jemnější podání detailů podporované vysokým kontrastním poměrem 380:1.

Dodává se s ochrannou fólií proti poškrábání s vysokou propustností světla, která účinně chrání obrazovku před opotřebením a poškrábáním a zároveň zajišťuje přesnost tisku. Včetně jednoho kusu navíc pro snadnou výměnu.

Velký rozměr tisku
Objem tisku 4,76 l
Rozměr tisku 195,84 x 122,4 x 200 mm (LWH) vám umožňuje dosáhnout maximálního objemu tisku 4,76 l, což zajišťuje více tisků najednou.

Vylepšený světelný zdroj
Vylepšený maticový světelný zdroj Anycubic LightTurbo a vysoce přesná texturovaná optická čočka poskytují stabilní a rovnoměrný paralelní zdroj světla, účinně odstraňují optické vrstvy a mřížkové čáry a vytvářejí hladký a jemný povrch modelu. Rychlost tisku dosahuje 15-60 mm/h, vyzvedněte si všechny své modely ještě dříve.

Stabilní dvoulineární kolejnice
Stabilní dvoulineární kolejnice Z-osy a její vysoce otěruvzdorné matice POM proti zpětnému chodu omezují stabilitu osy Z na mikronovou úroveň, čímž účinně eliminují tiskové vrstvy a zajišťují všechny tiskové detaily.

Laserem gravírovaná stavební platforma
Technika laserového gravírování, kterou tisková platforma používá, vyniká pískováním v rovinnosti a přilnavosti platformy, což výrazně snižuje padání a deformace a přináší ještě lepší úspěšnost.

Upgradovaný Slicer
Profesionální a zdarma
Upgradovaný bezplatný kráječ Anycubic Photon Workshop 3.0 vám přináší ještě lepší zážitek z krájení při děrování, podpoře, ostřelování a uspořádání rozvržení.

Zjednodušené uživatelské rozhraní usnadňuje krájení. Nová funkce opravy modelu také pomáhá zvýšit úspěšnost tisku.

Kategorie: 3D tiskárny | Anycubic
Hmotnost: 9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: